Pronat

Apartament for Sale ne Bllok Tirana - Tirana - Blloku

Per Shitje 0€

Tipare

  • ID: 1146
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 135.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 2,000€/ m2
  • Cmimi/m2: 2000€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet apartament ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. Ambjenti me nje siperfaqe 135m2 eshte i mire investuar dhe ofron mundesi organizimi. Aktualisht sherben si zyre. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni : C.0684073990 [email protected]

Tipare te zones

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme