Pronat

Apartament 2+1 for Sale,tek Botaniku Tirana - Tirana

Per Shitje 73,000€

Tipare

 • ID: 1147
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 67.60 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 73,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1 tek Botaniku. Apartamenti ka nje siperfaqe prei 74,6 m2. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje sallon denje dhe nje tualet.Kompleksi ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 74.6
 • Siperfaqe neto : 67.6

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme