Pronat

Apartament 2+1 for Sale tek rruga e Salës Tirana - Tirana

Tipare

  • ID: 1148
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 94.00 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 2,400€/ m2
  • Cmimi/m2: 2400€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Salës. Apartamenti ka nje siperfaqe prei 94 m2. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje sallon denje dhe nje tualet.Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe neto : 94

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme