Pronat

Apartament 1+1 me qera ne Komunen e Parisit. Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Qira 350€

Tipare

 • ID: 1150
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 70.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 350€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament 1+1 me qera 70m2 . Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe eshte i organizuar ne Sallon , Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme