Pronat

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Zoologjik. Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik

Per Qira 400€

Tipare

 • ID: 1151
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 120.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 400€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Jepet me Qera Apartament 120 m2 ne zonen e Kopshit Zoologjik . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne 1 Sallon , 2 Dhome Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 120

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme