Pronat

Apartament me qera 1+1 , te Komuna e Parisit. Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Qira 350€

Tipare

 • ID: 1152
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 70.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 350€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera apartament 1+1 ne fillim te Komunes se Parisit . Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe eshte plotesisht i mobiluar dhe i organizuar ne Sallon , Dhome Gjumi, Tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 6 pallati i pajisur me ashensor . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet. .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme