Pronat

Apartament 2+1 në Shitje, Secret Garden Tirana - Tirana - TEG

Per Shitje 150,000€

Tipare

  • ID: 1153
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 125.00 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 150,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne Secret Garden Rezidence me nje siperfaqe 125m2 banim.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka organizim e rregullt me korridore te cilet lidhin ambjentet me njera tjetren, kubature te rregullt dhe ndricim natyral . Kompleksi ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe neto : 125

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme