Pronat

OKAZION/Tokë në Farkë Tirana - Tirana

Per Shitje 585,000€

Tipare

  • ID: 1154
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 9 000.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 585,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Tokë më Farkë për Shitje me sipërfaqe 9000 m2. Toka është e pozicionuar buzë Liqenit dhe ofronë mundësi ndërtimi. Zona ku ndodhet toka është në zhvillim e sipër .Për më shumë informacion dhe për të vizituar këtë pronë, mos hezitoni të na kontaktoni në: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe neto : 9000

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme