Pronat

Jepet Magazine me qira te Dogana Tirana - Tirana - Dogana

Per Qira 0€

Tipare

  • ID: 1156
  • Lloji I prones: Magazina
  • Siperfaqe: 3 000.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 0€/ m2
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Magazine me qira ne rrugen Vangjel Noti Magazine ndodhet prane Sheshit Shqiponja Ka nje siperfaqe prej 3000 m2 dhe dy tualete dhe hapsire parkimi ne ambjentin e jashtem e rrethuar e gjith objekti me siguri roje kamera. Eshte shume e pershtatshme per ta perdorur per magazinim mallrrash. Zona eshte e favorshme per biznese dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durrës. .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 3000

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme