Pronat

Apartament në Shitje në Astir Tirana - Tirana

Per Shitje 80,000€

Tipare

 • ID: 1156
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 114.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 80,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit me nje siperfaqe 114m2 banim.Apartamenti 2+1 ka organizim e rregullt me korridore te cilet lidhin ambjentet me njera tjetren, kubature te rregullt dhe ndricim natyral .Shitet i mobiluar dhe i mire investuar. Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 114

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme