Pronat

Apartament 2+1 me qera te Ali Demi Tirana - Tirana - Alidemi

Per Qira 300€

Tipare

 • ID: 1157
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 90.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 300€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1 te zona e AliDemit . Apartamenti rreth 90m2 eshte i organizuar ne 1 Sallon + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i ri / i pabanuar me pare dhe eshte plotesisht i mobiluar . Ndodhet ne katin 6 , pallati i pajisur me ashensor . Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0699487023 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme