Pronat

Tokë në Shitje Tirana - Tirana

Per Shitje 1,056,000€

Tipare

  • ID: 1158
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 6 600.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 1,056,000€
  • Cmimi/m2: 160€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet siperfaqe toke 6600 m 2 . Vendodhja pranë Long Hills . Shite sebashku me 5 projekte te gatshme ndertimi si dhe leje ndertimi. Siperfaqe ndertimit rreth 3000 m2. Në cmim eshte e perfshire edhe taksa. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe neto : 6600

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme