Pronat

Apartament 2+1 në Shitje, pranë Spitalit Amerikan 2 Tirana - Tirana

Per Shitje 83,500€

Tipare

  • ID: 1159
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 97.55 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 83,500€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet Apartament 2+1 tek Spitali Amerikan 2. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97,5 m2. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje sallon denje dhe nje tualet.Kompleksi ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe neto : 97.55

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme