Pronat

OKAZION, Shitet apartament 1+1 Tirana - Tirana - Misto Mame

Per Shitje 50,000€

Tipare

 • ID: 1159
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 70.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 50,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

OKAZION. Shitet apartament 1+1 ne nje prej komplekseve me te mira ne zonen e Misto Mame. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 9-katesh. Organizohet ne nje strukture te rregullt kuzhine dhe salloni i ndenjes, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem. Eshte i ndricuar nga Dielli gjate gjithe dites. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme