Pronat

Zyre me qera , pranë hotel Hilton Garden Inn Tirana - Tirana

Per Qira 0€

Tipare

  • ID: 1161
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 187.00 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 0€/ m2
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet me Qera Zyre ne Alpas Center, pranë hotel Hilton Garden Inn .Ambjenti eshte pjese e nje godine te mire administruar. Siperfaqe e brendeshme e zyres eshte 187 m2.Cmimi eshte 10 euro/m2 neto. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Qytetit.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: ose 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe neto : 187

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme