Pronat

Ambjent biznesi ne shitje 177m2 Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave

Per Shitje 450,000€

Tipare

  • ID: 1162
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 177.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 450,000€
  • Cmimi/m2: 2500€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 177m2. Ambjenti ndodhet prane Europianit dhe eshte i mireinvestuar . Zona ku ndodhet ky ambjent ofron te gjitha facilitetet.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 177

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme