Pronat

Toke ne shitje , Kepi i Rodonit . Tirana - Tirana

Per Shitje 150,000€

Tipare

  • ID: 1177
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 1 500.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 150,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet toke ne Kepin e Rodonit . Toka ndodhet ne vijen e pare bregdetare, dhe nuk mund te kete ndertime para saj .Toka eshte e pershtatshme per ndertim dhe pamja eshte nga bregdeti . Zona eshte ne zhvillim dhe do te kthehet ne perfitim per kedo qe do te investoje . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne C.0694073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 1500

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme