Pronat

Toke per Shitje ne TEG ! Tirana - Tirana - TEG

Per Shitje 348,000€

Tipare

  • ID: 1185
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 2 250.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 348,000€
  • Cmimi/m2: 155€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Toke per shitje ne TEG ! Toka ka nje siperfaqe prej 2250 m2 .Lokacion atraktiv per ndertim dhe per investim ne agroturizem. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 2250

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme