Pronat

Shitet Toke ne Farke . Tirana - Tirana - Farke

Per Shitje 1,012,000€

Tipare

  • ID: 1185
  • Lloji I prones: Toke
  • Siperfaqe: 9 200.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 1,012,000€
  • Cmimi/m2: 110€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Toke per shitje ne FARKE ! Toka ka nje siperfaqe prej 9200 m2 .Lokacion atraktiv per ndertim dhe per investim . Toka ndodhet 1 minute larg TEG dhe shume pranë unazës qe po ndërtohet .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 9200
  • Siperfaqe neto : 9200

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme