Pronat

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Tirana - Tirana - TEG

Per Qira 850€

Tipare

 • ID: 1189
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 94.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 850€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Aparatmenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodeht kendi i gatimit dhe ballkoni , me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Aparatmenti eshte i mobiluar me arkitek dhe mobilim shume cilesor te markave me prestigjoze .Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 94

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme