Pronat

Zyre me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 1,680€

Tipare

  • ID: 1203
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 140.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,680€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Zyre me qera ne Bllok ! Zyra eshte e oragnizuar ne nje salle open space ,nje ambjent 30 m2 dhe dy tualete .Eshte pjese e nje qendre biznesi e cila ofron te gjitha facilitetet dhe siguri 24 hr . Ne vleren e publikuar jane te perfshire taksat, administrimi , ashensori . Per me teper informacion na kontaktoni C:0684073990

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 140

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme