Pronat

Ambient Komercial per Shitje Tirana - Tirana

Per Shitje 573,540€

Tipare

  • ID: 1203
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 173.80 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 573,540€
  • Cmimi/m2: 3300€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Ambient komercial perballe Petro Ninit ne shitje 3300 euro m2 i pa negociueshem . Siperfaqe 173.8 m2 i investuar me sistem tavanor kondicionimi dhe 2 tualete . Per me shume informacion kontaktoni : 0684073990 ose email : [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 173.8
  • Siperfaqe neto : 173.8

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme