Pronat

Zyre me qera te Stadiumi Dinamo ! Tirana - Tirana - Stadiumi Dinamo

Per Qira 1,700€

Tipare

  • ID: 1206
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 153.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,700€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Zyre me qera te Stadiumi Dinamo ! Zyra eshte 153 m2 , eshte pjese e nje qendre biznesi e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe siguri 24 hr . Ne vleren e publikuar jane te perfshira taksat, administrimi, uje, drita. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 ose ne email : [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 153

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme