Pronat

Dyqan me qera ne Bllok ! Tirana - Tirana - Blloku

Per Qira 240€

Tipare

  • ID: 1214
  • Lloji I prones: Komercial
  • Siperfaqe: 20.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 240€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Dyqan me qera ne Bllok ! Dyqani eshte 20 m2 , eshte kati zero dhe eshte i pozicionuar buze rruge . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 20

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme