Pronat

Apartament me qera te Globi ! Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes

Per Qira 350€

Tipare

 • ID: 1216
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 95.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 350€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera te Globi te Rruga e Kavajes ! Apartamenti eshte i organzuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme