Pronat

Shitet Apartament 1+1 tek Rruga Dibres Tirana - Tirana - Rruga e Dibres

Shitur 57,060€

Tipare

 • ID: 1218
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 63.40 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 57,060€
 • Cmimi/m2: 900€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Dibres prane Farmacise 10 me nje siperfaqe 63.4 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3, te nje komplksi te ri 8-12-katesh me 2 kate parkimi. Apartamenti kane organizim e rregullt me korridore te cilet lidhin ambjentet e tjera . Kompleksi ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 63.4
 • Siperfaqe neto : 63.4

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme