Pronat

Apartament me qera te Kodra e Diellit! Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

Per Qira 400€

Tipare

 • ID: 1224
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 99.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 400€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera te Kodra e Diellit! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet! Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Per me teper informacion na kontaktoni ne C :0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 99

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme