Pronat

Zyre me qira , Vasil Shanto Tirana - Tirana - Vasil Shanto

Per Qira 350€

Tipare

  • ID: 1225
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 91.00 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 350€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet me qira apartament i peshtatshem per zyre prane Hotel Diplomat 1. Prona ndodhet ne katin 2 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne 3 ambiente te bollshme + 1 tualet , ballkon dhe koridor . Mundesi shume e mire per tu pershtatur per biznes por mund te pershatet edhe si apartament . Zona ku ndodhet ambienti ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe neto : 91

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme