Pronat

Zyre me qera ne Qender ! Tirana - Tirana - Qender

Per Qira 1,800€

Tipare

  • ID: 1226
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 140.00 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,800€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Zyre me qera ne qender . Zyra eshte 140 m2 , eshte kati i dyte i nje qendre biznesi e cila eshte ndertuar me standarte bashkekohore . Ne vleren e publikuar jane te perfshira taksat dhe dy poste parkimi . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 140

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme