Pronat

Apartament 2+1 ne shitje , Rruga ''Hoxha Tahsim'' Tirana - Tirana - Rruga Hoxha Tahsim

Per Shitje 188,300€

Tipare

 • ID: 1229
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 148.39 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 188,300€
 • Cmimi/m2: 1500€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 me verande ne rrugen Hoxha Tahsim . Apartamenti ka siperfaqe totale 148.39 nga ku cmimi per m2 eshte 1500euro/m2 per apartamentin dhe 750euro/m2 per veranden. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje , 1 kuzhine e bollshme , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 ballkon dhe 1 verande e madhe . Apartamenti perfundon ne Gusht 2021. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 148.39
 • Siperfaqe neto : 148.39

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme