Pronat

Apartament me qera te Secret Garden Rezidenc ! Tirana - Tirana - TEG

Per Qira 900€

Tipare

 • ID: 1230
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 108.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 900€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera te Secret Garden Rezidenc ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit ajo matrimoniale dhe dhoma e miqve. Apartamenti eshte i mobiluar me nje furniture shume cilesore . Rezidenca ofron standarte bashkekohore . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 / 0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 108

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme