Pronat

Apartament per shitje te Kodra e Diellit! Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

Per Shitje 58,000€

Tipare

 • ID: 1238
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 64.53 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 58,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament per shitje te Kodra e Diellit! Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe ballkoni. Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti! Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0693503642 / 0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 64.53

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme