Pronat

Apartament me qera te Liqeni i Thate ! Tirana - Tirana - Liqeni i Thate

Per Qira 400€

Tipare

 • ID: 1245
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 90.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 400€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera te Liqeni i Thate ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje furniture shume cilesore . Ne vleren e publikuar eshte i perfshire dhe nje post parkimi . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/ 0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme