Pronat

Shitet apartament 2+1+2 perballe Casa Italia Tirana - Tirana

Per Shitje 75,000€

Tipare

 • ID: 1253
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 107.52 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 75,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament ne shitje perballe Casa Italia. Apartameti ka tipologji 2+1+2 dhe siperfaqe 107.52m2. Organizohet ne 1sallon te madh ndenje + 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 koridor dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar . Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 107.52
 • Siperfaqe neto : 107.52

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme