Pronat

Zyre me qera ne afersi te Hotel Hilton Garden Inn ! Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta

Per Qira 3,520€

Tipare

  • ID: 1254
  • Lloji I prones: Zyre
  • Siperfaqe: 440.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 3,520€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 2

Pershkrim

Zyre me qera ne afersi te Hotel Hilton Garden Inn ! Zyra ka nje siperfaqe prej 450 m2 dhe eshte open space . Eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar me standarte te larta . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0694073990 / 0693503642

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe totale : 450

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme