Pronat

Apartament 2+1 ne shitje Tirana - Tirana - Yzberisht

Per Shitje 90,000€

Tipare

 • ID: 1258
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 120.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 90,000€
 • Cmimi/m2: 750€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ka siperfaqe 120m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , koridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe eshte totalisht i investuar. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje , veri-perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet . Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme