Pronat

Shitet Apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik

Per Shitje 130,000€

Tipare

 • ID: 1258
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 120.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 130,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Kopshtit Zologjik . Apartamenti ka siperfaqe 80m2 dhe Verande 40 m2 eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe eshte totalisht i investuar. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja me pamje nga kopshti Zoologjik. Disponon dokumentacion te rregullt . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet . Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme