Pronat

Shitet Zyre në Bllok Tirana - Tirana - Blloku

Per Shitje 310,000€

Tipare

  • ID: 1259
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 155.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 310,000€
  • Cmimi/m2: 2000€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ambjente zyre ne Bllok tek rruga Perlat Rexhepi .Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje godine shume te mire hapsira e zyres eshte 155 m2.Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranës .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073990 E. [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 155
  • Siperfaqe neto : 155

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme