Pronat

Super Apartament Ne Shitje Te Kompleksi Prestige Tirana - Tirana

Per Shitje 175,000€

Tipare

 • ID: 1261
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 114.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 175,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet super apartament te Kompleksi Prestige, prane Harry Fultz. Apartamenti eshte 114m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje + 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi, 2 tualete , koridor dhe 2 ballkone . Apartamenti eshte plotesisht me mobilim modern dhe cilesor. Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet dhe eshte nder zonat me te preferuara te Tiranes . Per me shume informacion kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 114
 • Siperfaqe neto : 114

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme