Pronat

Apartament me qera ne afersi te Kodres se Diellit ! Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

Per Qira 450€

Tipare

 • ID: 1262
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 105.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 450€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te Kodres se Diellit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni.Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit , dy tualete ku njeri nga tualetet eshte me dritare . Apartamenti eshte i investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore . Dyer druri cilesore , dritare plastike me dopio xham , elektroshtepiake cilesore te markave te njohura te gjitha A , lavastovilje Gorenje . Bolier dushi Ariston .Lavatrice Samsung . Apartamenti eshte i shtruar me parket .Hidrosanitare incaso .Fasade e jashtme me veshje kapote. Orjentimi Lindje-Perendim cka e ben apartamenti te kete drite natyrale dhe diell gjate gjithe dites. Per me tepr informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme