Pronat

Ambient Biznesi Ne Shitje , 21dhjetori Tirana - Tirana - 21 dhjetori

Per Shitje 143,000€

Tipare

  • ID: 1263
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 65.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 143,000€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Shitet ambient biznesi ne zonen e 21 dhjetorit . Aktualisht ambjenti perdoret si lokal por eshte i pershtateshem per shumllojshmeri biznesesh. Ambjenti eshte 65m2 dhe ndodhet buze rruges . Zona ku ndodhet ka levizshmeri dhe eshte e populluar . Ambjenti shitet bosh . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 65
  • Siperfaqe neto : 65

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme