Pronat

Shitet ose jepet me Qira super Apartament tek Park Gate . Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Per Shitje 0€

Tipare

 • ID: 1263
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 84.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 0€/ m2
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament 1+1 per shitje ose per qira te nje nga objektet me te reja ne Tirane, Rezidenca Park Gate, perballe Fakultetit Ekonomik. Ndertuar nga nje prej kompanive me prestigjoze ne Shqiperi, ofrohet cilesia me e mire dhe me bashkekohore e punimeve. Jane aplikuar standartet më të fundit europiane të efiçencës energjetike , fasada të ventiluara, dritare e vetrata me karakteristika të mira teknike e akustike, zgjidhje arkitekturore në funksion të instalimeve elektro-mekanike, tarraca të gjelbëruara, etj. Fasada e ventiluar 3 ngjyrëshe, me panele modulare alumini e ngjyra të ngrohta krijon një harmoni të plotë me qytetin dhe klimën. Apartamenti vete ka nje siperfaqe totale prej 84 m2, e organizuar ne 1 dhoma gjumi, nje ambient ndenjieje, nje tualet si dhe dy ballkone . Me nje vendodhje te pakrahasueshme, cilesi shume te mire punimesh, planimetri te rregullt, te gjitha keto e bejne kete apartament shume interesant per banim ose investim! Apartamenti jepet totalisht i mobiluar . Mobilim modern .Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: Telefon : 0684073990 dhe Email : [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 84
 • Siperfaqe neto : 84

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme