Pronat

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Qira 350€

Tipare

 • ID: 1266
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 100.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 350€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet. Apartamenti eshte i mobiuar ne menyre bashkekohore eshte pjese e nje kompleksi te ri i cili ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/ 0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 100

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme