Pronat

Shitet Duplex te Rezidenca Kodra e Diellit ! Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

Per Shitje 176,000€

Tipare

 • ID: 1267
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 147.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 176,000€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet Duplex te Rezidenca Kodra e Diellit ! Duplex-i eshte i organizuar ne katin e pare eshte dhoma e dites e cila ka dhe ballkonin.Kati i dyte i cili eshte underground eshte i organizuar ne dhoma gjumi dhe nje tualet , ku njera nga dhomat e gjumit mund te pedoret dhe si garderobe. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 147

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme