Pronat

Apartament me qera ne afersi te TEG! Tirana - Tirana - TEG

Per Qira 600€

Tipare

 • ID: 1268
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 70.00 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 600€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte pjese e nje rezidence banimi e cila ofron standarte bashkekohore jetese. Eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni .Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture shume cilesore . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/ 0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme