Pronat

Apartament me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ! Tirana - Tirana - Kodra e Diellit

Per Qira 1,500€

Tipare

 • ID: 1269
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 147.00 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 1,500€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Apartament me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ! Apartamenti eshte i organizuar si duplex , kati i pare eshte soxhorno open space , kati zero eshte i organizur ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete . Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/ 0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 147

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme