Pronat

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

Per Qira 800€

Tipare

 • ID: 1270
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 110.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Qira
 • Cmimi: 800€
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualetet: 1

Pershkrim

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit , me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture shume cilesore te markave me prestigjoze ne treg . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 / 0693503642

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme