Pronat

Apartament 1+1 Me Qera Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave

Per Qira 300€

Tipare

  • ID: 1272
  • Lloji I prones: Apartament
  • Siperfaqe: 0.00 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 300€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 1

Pershkrim

Jepet me qera apartament 1+1 te Ish Parku Autobuzave . Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem + kuzhine , 1 gjome gjumi , 1 tualet, koridor dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe shume i mirembajtur . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informaicon ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme