Pronat

Jepet me qira Ambient Biznesi tek Kopshti Zoologjik . Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik

Per Qira 1,200€

Tipare

  • ID: 1273
  • Lloji I prones: Ambjent Biznesi
  • Siperfaqe: 220.00 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,200€
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualetet: 0

Pershkrim

Jepet me qira Ambient Biznesi tek Kopshti Zoologjik ne katin 0 . Ambienti eshte nje mundesi e mire investimi per aktivitete te ndryshme dhe gjithashtu mund te shfrytezohet edhe si zyre . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone telefononi ne nr. e celularit 0684073990 ose ne email : [email protected]

Tipare te zones

  • Siperfaqe totale : 220
  • Siperfaqe neto : 220

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme