Pronat

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tirana - Tirana

Per Shitje 85,600€

Tipare

 • ID: 1276
 • Lloji I prones: Apartament
 • Siperfaqe: 107.00 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi I prones: Per Shitje
 • Cmimi: 85,600€
 • Cmimi/m2: 800€/ m2
 • Tualetet: 2

Pershkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen ''Demir Zyko'' prane kompleksit ASL te Oxhaku. Apartamenti ka siperfaqe 107m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te sapo ndertuar i pajisur gjithashtu me ashensor .Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares , sallon ndenje + kuzhine ,2 dhoma gjumi, 1 ballkon si dhe 2 tualete ku njeri i perket dhomes matrimoniale . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Tipare te zones

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 107
 • Siperfaqe neto : 107

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme